Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben milyen...

Ilyen helyzetben milyen nyelven lenne célszerű készítenem a videót?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin láttam egy kreatív ajándékötletet,ami arról szólt,hogy a megajándékozandó személynek készítesz egy videót,ami olyan számokat tartalmaz dalszöveges formában,amelyek leírják a vele való kapcsolatodat és hozzá fűződő gondolataidat.

Én is neki szeretnék állni egy ilyennek.A probléma az,hogy nem tudom,hogy eredeti(angol),vagy magyar nyelvű feliratot készítsek a zenékhez.

A célszemélynél burkoltan rákérdeztem,hogy ha dalszöveges videót néz,akkor mennyire szokta megérteni a látott szöveget?Azt felelte,hogy nagyjából megérti,volt olyan dal,amit végig is értett,de olyan is akad,amit csak szótárazással tud értelmezni.

Ilyen helyzetben milyen nyelven lenne célszerű a feliratot megcsinálnom?



2015. aug. 31. 19:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!