Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

[link]



2015. szept. 13. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
gyerekes. hány éves vagy?
2015. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerintem szörnyű a blog címe. Nagyon hosszú, nem igazán vonzza az ember tekintetét, és nem egy olyan cím, amit az ember rögtön megjegyez magának, hogy na, én ide még visszajövök.


A dizájn lehetne jobb, de kezdetnek nem rossz. Csak a betűtípustól szabadulj meg a fejlécen, mert ez a tipikus Windows alapbetűtípus, és nem teszi túlzottan egyedivé az oldalad.


A rózsaszín betű oldalt a linkeknél nem túl nyerő, szerintem változtasd meg a színét egy olyan színre, ami nem bántja ennyire a szemet a szürke háttér előtt.


Nem olvastam el a sztorit, csak bele-belenézegettem. Formailag szerintem van min fejlődnöd, pl. a vesszők mögé mindig rakunk szóközt. A pontok mögé is. Látom, hogy néhol kitetted, néhol pedig nem. Fontos, hogy egységes és igényes legyen a szöveged. És ha így írsz, hogy

"-Kik jönnek?-kérdezem egy fáradt sóhajjal.-Csak nem Channing Tatum karöltve Johny Deppel?"

"-Kik jönnek? - kérdeztem egy fáradt sóhajjal. - Csak nem Channing Tatum karöltve Johnny Deppel?" A szóközök sokkal szebbé teszik az egész szöveget.

Nagyon fontos, hogy ha írsz, akkor tudd, hogyan kell leírni az emberek nevét, ugyanis ő Johnny Depp. Ha csak elírtad, akkor meg figyelj arra, hogy ne publikálj félregépelt szöveget.


Hát ennyi lenne.

2015. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kritikákat, igyekszem javítani a hibákat.
2015. szept. 13. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne itt reklámozd már!hány kérdést tettél még fel?2-t vagy 3-at is láttam már xd

1D blogból már annyi van,hogy nem tudsz kitörni a többi közül,persze próbálkozhatsz,de nem lesz olyan sikere,mint a régebbi blogoknak!ne várj csodákat,de legalább talán gyakorlod vele a helyesírást,esetleg gyorsgépelést :D

amúgy nem rossz,csak az a korosztály,akinek írva van,nem biztos,hogy éppen olvas a neten...ilyen a világ:D!

2015. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!