Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tavaly december 15-én kezdtem...

Tavaly december 15-én kezdtem el blogot írni. Kaptam kritikát ismerősöktől, régi barátoktól, de kíváncsi lennék más emberek véleményére. Ez íróvá válásom első lépcsőfoka. Ha pedig nem nagy kérés, akkor megtennétek, hogy írtok véleményt is?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 21. 19:34
 1/5 Lunariana ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs az oldaladdal kapcsolatban,en nem ez a filmezos fajta vagyok,de tetszik. Ai atorteneted vazlatat illeti: jo lehet,mert az otlet tetszik, de ha az eletuk vegeig ott dolgoznak az urnak akkor kint ki dolgozik?
2015. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fülszövegben mindent leírtam Az új sorozat c. bejegyzésben.


Minden második gyerek az országban – aki betöltötte a hetedik életévét – köteles volt a királyi udvarban megjelenni, ahol aztán élete végéig kellett szolgálnia az uralkodókat. Azok az emberek, akik nagyon jól végezték a munkájukat ajándékot kaptak. Az ajándék pedig egy újabb munka volt, a kastélyon kívül, a szabadban. A becsületes munkásokból vadászok, halászok vagy katonák lettek.

2015. szept. 22. 16:26
 3/5 Lunariana ***** válasza:
Ja jo. Akkor bocsanat. Atsiklottam felette
2015. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond. :D
2015. szept. 24. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a blog nagyon fura.

Nem igazán tudok rájönni, hogy most akkor tulajdonképpen mi is a témája/miről szól.

Látom, hogy van egy sztori, amit írsz, beszélsz könyvekről, beszélsz filmekről, de szerintem el kéne dönteni, hogy most akkor a sztorit írod, vagy a könyvekről ésvagy filmekről beszélsz, mert ez így elég furán jön ki. (szerintem)


Akkor a másik, amit furcsállok, hogy (nem olvastam el az összeset, tehát csak a pár megtekintett bejegyzésre vonatkozik) a filmeket illetve a könyveket is csak így megemlíted, írsz róluk 3 sort, és ennyi.

Azt gondolom, hogy azért lehetne kicsit jobban belemélyülni, elmondani, mit gondolsz róla, vagy mondjuk az elgondolkodtató filmek benned milyen gondolatokat ébresztenek..stb..

2015. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!