Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titokban eljárni szórakozni?...

Titokban eljárni szórakozni? (17/L)

Figyelt kérdés

Elég szigorúak a szüleim és nem engednek bulikba vagy szimplán szórakozni menni. Viszont nagyon szeretnék menni csak nem tudom hogyan oldhatnám meg, hogy későn érek haza és nem akarok otthon aludni (sem egy vadidegennél). Ha hazamennék, a szüleim rájönnének, hogy igazából hol voltam. A barátnőmmel mennénk, viszont ő kollégiumban lakik szóval nem alhatok nála, viszont ezt a szüleim nem tudják, így mondhatom hogy nála alszok, azért nem vagyok otthon. Milyen megoldást tudnátok? Vagy ti hogy csináljátok/tátok?


(Nem kéne becsapni a szüleimet, tudom. Ha ez a mondanivalód, inkább ne írd le)

Értelmes válaszoknak megy a zöld



2015. szept. 24. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne becsapni a szüleidet, igaz, de nekik meg nem kéne börtönben tartaniuk. Ennyi.
2015. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
másik barátnőd nincs akinél alhatsz?
2015. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs. Ahol lehetne ott is szülő problémákba ütközünk.
2015. szept. 24. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Most nem azért, de minek akarsz eljárni bulizni? Költöd a pínzt, a piculát, annyi az egész. Már nagyon sokszor javasoltam számos fiatalnak, s most neked is ezt mondom: maradj otthon, igyál meg 2 liter Koccintóst, és nyomj be valami Horváth Pistát, Kadlott Karcsit vagy bármilyen mulatóst.
2015. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan rá az okom.
2015. szept. 24. 18:30
 6/6 anonim válasza:
Nincs a közeledben egy olcsó hotel? 1 éjszaka nem vészes ár
2015. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!