Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri elmenni...

Szerintetek megéri elmenni így bulizni?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy anyának eltört a karja még hétfőn. Én végzős létemre otthon maradtam és ápoltam őt én főztem én takarítottam a családra. Na már most, szerettem volna egy kis szociális életet élni ma, ma lenne bent este egy buli. Szeretnék elmenni, de anya nem akarja, mert fél egyedül otthon. Apa ma éjszakás így nem tud otthon lenni. Csak egy rotink van otthon aki azért megugatja az embereket. Viszont én nem tudom mit tegyek, szeretnék elmenni bulizni, de anyára is gondolnom kéne, valahol önzőnek érzem magam, valahol anyát is. Mit tegyek szerintetek?

2015. szept. 26. 18:36
 1/2 anonim válasza:
Egyszer kibírod buli nélkül, azt minden 7végére lehet szervezni. Nyilván ő sem azért mondta, h maradj otthon, h kicsesszen veled direkt.
2015. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viszont felnőtt nő, csak a karja törött el. Miért fél egyedül? Nekem ez fura, de nem ismerhetem milyen a kapcsolatotok. Nálunk fel sem merülne ez a kérdés.

Mi lett a dologból?

2015. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!