Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Min kellene javítanom a...

Min kellene javítanom a csatornámmal kapcsolatban? Linkkel

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok a YouTube-ban, építő kritikákat várnék. Trollok, haterek, kötekedők, civilizálatlan, értelmes válaszra nem képes alakok kerüljenek!

Itt a link:

https://www.youtube.com/channel/UCsfZz_vWRptJ1eQ-gDT_nhA



2015. szept. 26. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ha mondjuk úgy videózol, hogy leülsz a kamera elé, akkor fontos, hogy a háttered ne a rumlis szoba legyen. Pakolj össze, vagy még jobb ha egy szép háttered van, mert azért valljuk be, mindenki megnézi, hogy mi van a háttérben. Sok szerencsét! :)
2015. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez szerintem megoldható, az csak egy egyszeri eset volt. Szerinted van még valami, ami még jobb lehetne? Szerinted eredetiek a videóim? Bocsi, hogy így zaklatlak, csak végre van valaki, aki nem bunkó. :)
2015. szept. 27. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az előzővel.

Tudom, hogy énis csak kezdő vagyok de van egy jó tanácsom:D:

Amikor az emberek megnézik a csatornád kezdőlapját akkor azt rendezned kell, hogy jobban érdekelje őket, vannak ilyen tutoriallok a youtubon is.

Ha vannak nagyon összefüggő videóid, akkor tedd őket egy lejátszási listába! :)

És ha megnézik esetleg a névjegyedet ne az üres semmit lássák.

Én ezt csak tanácsnak mondom, nem sértésnek!

Remélem segítettem! :D

2015. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, nem vagyok az a sértődős! Nagyon kedvesek vagytok!

Utsó: Írhatok neked privátban? Nagyon sok kérdésem lenne és ott sokkal egyszerűbb nekem.

2015. szept. 29. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb 10 másodpercet néztem meg az egyik videódból.

Tippek:

legyen érdekes amit mondasz. ne videózz mert az divat, hanem ha valami fontos, pontos mondanivalód van akkor hajrá, de egyébként teljesen fölösleges feltöltögetni, senkit nem fog érdekelni.

Abból látszik, ha nem érzed magad kényelmesen a dologban, és nem értesz hozzá, hogy rángatod a kamerát és keresed a szavakat és hogy mit mondj.

Igen, fontos hogy a néző ne szédüljön el a gép vagy telefon mögött, fogd biztosan és ne túl gyorsan huzigáld összevissza....

Legyél egyedi, és ne tucat.

2015. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért szoktam keresgélni a szavakat, mert nagyon izgulok! A kamera mozgatására majd figyelek! Még egyszer köszönöm!
2015. okt. 31. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!