Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes olyan YouTube csatorná...

Érdemes olyan YouTube csatornát indítani, ahol a 15 éves kor felettiek a célközönség?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, a youtubereket főleg 11-12 évesek szeretik, még a sminkes csatornákat is, ami azért inkább nagyobbaknak való.

Az a téma, amiről én csinálnék videót,nem a kisebbeket érinti, hanem a tiniket és az idősebbeket.

De mivel a többiek feliratkozói nagyrészt általános iskolások, ezért picit félek, hogy kevés embert fog érdekelni, amit én csinálok, mert a velem egyidősek (20) közül kevesen néznek youtubereket.


Szerintetek attól még rábukkanhatnak a csatornámra idősebbek is?


2015. okt. 5. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz, de a fiatalabbakat nem fogod tudni kizárni. A téma teljesen mindegy, oda fognak találni. Nem is érdemes foglalkozni vele, mennyire kapnak rá a kiskölykök. Csináld olyan minőségben és olyan témáról, amit a megcélzott közönséged értékelni tud, ha ezt eléred, a videóid megtalálják a közönségüket.
2015. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég sok minden van amit nem csak kisiskolások néznek, még a magyar ytosok közt is. (pl retroshock, hollywoodhírügynökség) A nemzetköziek közt meg rengeteg ilyen van. Amúgy meg ha szeretnéd csinálni akkor ne ez érdekeljen, ha jó meg fogják találni azok is akik idősebbek. Amúgy is szerintem az ilyet főleg saját szórakozásra kell csinálni, szóval hajrá.
2015. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes...És nem az a lények hogy sok feliratkozód legyen,hanem hogy élvezd is amit csinálsz!


(Mellékesen érdekel a csatornád,úgyhogy nyugodtan linkeld)

2015. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbáld meg. Ha nem nézik sokan nem baj, majd csak megtalálják. Nekem is ellinkelheted a csatornád, érdekel : )
2015. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne a nezok szama miatt csinald. Megeri e? szerintem megeri ha jo a visszajelzes es szereted amit csinalsz. Penzt nem nagyon fogsz vele keresni.

Nekem kb 1000 feliratkozom van de a nezoim nagy resze 30 feletti. Nem sok az 1000 de legalabb trollok nincsnek. Korabban volt 1-2 de lekoptak.

2020. aug. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 éves a fiam, szinte egyáltalán nem tudom rávenni hogy megnézze azokat a Youtubereket, akiket én és az anyja is rendszeresen nézünk, még akkor sem, ha valami olyat csinálnak, ami szerintünk érdekes volna neki is. pedig ezek is könnyedebb, szórakoztatóan Youtuberek, nem valami elvont, csak szakmázók.

őt inkább csak a saját kedvencei érdeklik, akiket a haverjai is néznek. ha meg is néz egy-egy komolyabb, engem érdeklő videót, akkor is csak nyaggatásra - úgyhogy nem is erőltetem.

2020. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amíg csak töröd a fejed, addig nem csinálod. amíg nem csinálod, addig nincs termék. amíg nincs kész termék, addig csak találgatni lehet, hogy vajon ha lenne, akkor néznék-e, de sosem lehet biztosan tudni, hogy néznék-e, mert nincs mit nézni.

egy rakás olyan tévé műsor és YouTube video is van, amiket soha senki nem gondolta volna, hogy nézni fog bárki, mégis tömegsiker lettek.

sőt nagyon sok olyan van, amit azután sem értenek sokan, hogy mások miért nézik. de kit érdekel? nem azoknak készül, akik nem értik, hanem azoknak, akik értik.


csináld! kísérletezz, alakíts rajta és folytasd a kiserletezest, de főleg alkoss és majd a munkád eredménye eldönti, hogy édekel-e valakit, vagy nem. amíg csak egy ötlet, addig senki nem tud mit kezdeni vele, mert nem tudja elképzelni, milyen lenne. ha kész van, akkor arról lehet véleményt mondani, ami ott van - és az sem mindenkinek a véleménye lesz, csak egy valakié.


Harry Ford állítólag azt mondta: “Ha a vásárlókra hallgattam volna, akkor egy gyorsabb lovat gyártok autó helyett.”


tele az emberiség kultúrtörténete olyan írókkal, színészekkel, zenészekkel, táncosokkal, sportolókkal, akiket a HOZZÁÉRTŐK eltanácsoltak a céljaiktól, mert “ilyen adottságokkal nem lehet befutni”. akik elhitték, azok nem is futottak be. viszont megszámtalanul sokan vannak, akik nem fogadták el és elérték az álmaikat és azóta példaként mutatnak vissza az egykori kioktatásokra, hogy lám mégis csak vitték valamire.


viszont azt se felejtsd el, hogy amit csinálsz nem lesz elsőre tökéletes. sőt elsőre valószínűleg még csak jó, vagy akár élvezhető sem. sok-sok órányi, vagy akár évnyi kemény munka eljutni oda, hogy jó leszel abban, amit csinálsz és hogy amit csinálsz végül tényleg olyasmi lesz, mint amit szeretnél csinálni. menet közben rengeteget tanulsz róla, hogyan vedd fel, hogyan fogalmazd meg, hogyan add elő, hogyan viccelj és hogyan ne, stb. ez egy fejlődési folyamat minden videósnál. mindenki bénán kezdte és mindenki egészen máshol tart sikeresen, mint ahol kezdte. viszont aki el sem kezdi, az nem is jut el sehova, csak töpreng rajta, hogy mit lehetne...

2020. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!