Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mekkora az aránya az emberekne...

Mekkora az aránya az embereknek akik megveszik a játékokat/filmeket stb. , és valamint aki letölti az egészet?

Figyelt kérdés
Mert én magamon kívül akit csak ismerek, az mind letölti a játékot, zenét, filmet, mindent. De amúgy megértem őket, hisz nem kell sorban állni, várni, pénzt költeni rá, ott van minden a neten, csak tudni kell a jó oldalt a letöltéshez...

2015. okt. 11. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ember és pénz függő. A filmeket én is szinte mindig töltöm, többek között azért, mert nem tudom, hol lehetne megvenni, másrészt azért, mert a DVD minőségnél sokkal jobbak a letöltött HD verziók (Blu-ray playerem meg nincs).


Játékokkal pedig úgy vagyok, hogy letöltöm, megnézem milyen, ha jó, megveszem. Vagy ha már gameplay videóból látszik, hogy jó, vagy csak meglátom és megtetszik, és mondjuk 5 euró alatt van Steamen, akkor is megveszem. Hogyha meg tényleg jó játék, akkor meg is érdemlik a fejlesztők (persze láttam már olyan 30 eurós játékot, ami 2-t sem ért, és vice versa).


Zenét pedig youtubon, de azt sem veszem meg, legfeljebb leszedem Youtuberól valami programmal.


Aki Steamet használ az általában megveszi a játékokat, feltéve, hogy van bankkártyája/rááldozható pénze, mert egyszerűen sokkal kényelmesebb, mint a letöltés: nincs vele semmi extra dolog, megveszed, letöltöd és megy. A mentéseid tárolódnak gépről-gépre, hozzájutsz minden updatehez és nem kell verzióproblémákkal küszködnöd.


De sokan töltik a játékokat, vagy azért, mert macera a CD, vagy mert nem ismerik a Steamet, esetleg nem szeretik, vagy mert szimplán nincs rá pénzük (bár ezesetben én inkább dolgozni mennék, mint kockulni :D).

2015. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem a sima letöltés jobb mintha steam-en megvennéd. Mert akk 2x fizetsz: internetért a szolgáltatónak + a játékért/filmért az eladónak. Az internetet amugy is kell fizetni szóval előnyösebb a letöltés. És amugy is szinte már minden fenn van interneten, még nyilvános oldalakon is, hol itt a probléma?
2015. okt. 11. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs probléma... csak azt mondom, hogy a Steamnek ott vannak az előnyei, amit leírtam. De az is letöltés, nem lesz meg fizikailag soha a játék.
2015. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és cd-ket veszek.
2015. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!