Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek Dancsó Péter vagy...

Szerintetek Dancsó Péter vagy JustVidman a jobb?

Figyelt kérdés

Dancsó valóban lecsúszott a trónjáról?

JustVidman meg szerintetek is csak egyre jobban tőr fel a magasba,a még mindig eszméletlen vicces és egyben igényes animációs videóival?



2015. okt. 12. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

JustVidman zseniális volt eddig is, csak közel sincs annyi ideje mint Dancsónak. Eddig is sokkal jobb volt szerintem mint Dancsó. Olyan befosok a röhögéstől tipusú poénjai vannak neki.


Legjobban a kocsmajelenet maradt meg nekem tőle. :D "Várjá, segítek. Ott az ajtó!" :D

2015. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

nem egy súlycsoport, így nem is lehet megmondani. mind2 youtuber ügyesen csinálja azt amit csinál :)

...

a Dancsó sok trash-t vitt a csatornájába, ami a "régi" nézőinek nem tetszett idővel, míg Vidman csak kibővítette tehetségét ugyanazon a vonalon maradva...de még ebből se lehet megmondani ki a jobb. a feliratkozók pörögnek :)

2015. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mostani Dancsót magasan veri Vidman, régi Dancsóval egy szinten vannak szerintem:D Amúgy az animációiról sok minden elmondható de az hogy igényes az nem:'D Ettől függetlenül zseniális, sőt így még jobban átjön aminek kell:)
2015. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Dancsó videói nagyon jók de én Vidmanra szavazok.
2015. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Hey te nem az egyik oszitarsam vagy??? Miklos! Amugy meg Vidman.
2015. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Szerintem Dancsó sokkal jobb, imádom a videókat amit csinál. *-* utánozhatatlan :)
2015. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
A legjobb a dancsó meg a vidman a legjobb a dancsó után, de vidman.
2015. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
vidman
2015. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondok: "Pontok Lacikám , pontok!"
2015. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
régóta nézem mindkettőt régen dancsó egy kicsit jobb volt de a mostani dacsónál 1000× jobb vidman. dancsónak valami baja van.nagyon nem a régi.*_*
2015. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!