Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rajzoláshoz keresek képet,...

Rajzoláshoz keresek képet, help (? )

Figyelt kérdés

Rengeteg képet néztem már, de nem találtam egy olyat se amire azt mondom tökéletes. Akit keresek:


-Nő, fehér vagy távol-keleti elsősorban.

-Legyen valami fejdísze, pl. korona, diadém, virágkoszorú, ilyesmik, de az is jó ha a saját haja van körbefonva.

-Jó felbontású, ha legalább 1000-szer valahány pixeles az már oké.

-Jól kivehető tónusok, ne legyen agyon retusált/sminkelt.

-Előny ha látszik legalább a válla is még, de jöhetnek csak arcképek is, ha megfelel a feltételeknek :)

- A szépség relatív, de minél szebb annál jobb :)



Köszi előre is ha tudsz segíteni :)



2015. okt. 13. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nekem nagyon tetszik^^ Amúgy írd be gugli képekbe, hogy "beautiful woman with crown", kiad egy rakattal.:)

2015. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, nem rossz, de nem az igazi :D Hasonlót keresek végülis, csak az arca nekem nem az etalon.

Amúgy rengeteg kulcsszót végigpróbálgattam már, de csak nem akadtam még a nyomára akit keresek, hátha valaki tud egy brutál jó képet innen :)

2015. okt. 13. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

A tökéletes referencia kép nem létezik. Vagy a beállítás a jó, vagy a kompozítció, vagy a háttér.


Tessék venni a fáradtságot, és több képből összeollózni.

Nagyon fontos az arckifejezés, a testtartás, a ruha anyaga, a drapéria esése.

Ne félj több képet használni, ahelyett, hogy a tökéleteset hajtod, keress olyat ahol a résztelek tetszenek.

Lehet, hogy a tökéletes ruha a referencia képen piros. Vagy a lány arcához használt képen tök máshonnan jön a fény mint a ruha képén. Vagy az egyiket tükrözni kell.

Az se mindegy, hogy fekete-fehér vagy színes lesz-e a rajz, mivel készíted, milyen papírra, milyen stílusban.


De hát ettől lesz a te rajzod és nem csak egy másolat.


itt pl. szép a ruha esése, a pozitúra:

[link]

[link]


itt meg van a fej vagy a virágok:

[link]

[link]

2015. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én stílusom egy kész képet lerajzolni minél realisztikusabban, többnyire női arcokat. Nem profi művész vagyok, hobbiból csinálom, viszont elég jól.


Sok virágos, koronás kép van, még olyan is amin jó az árnyékolás stb. csak épp a lány nem tetszik eléggé, ezért nem rajzolom le :) Előbb utóbb megtalálom a nekem tetszőt, nem sietek sehova :)

2015. okt. 15. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!