Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Angyalt láthattam? Lehetséges?

Angyalt láthattam? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Ma ebben a szörnyű őszi esős időben, fáradtan, szomorúan ébredtem pontosan hajnali 4 órakor.

Ahogy kikecmeregtem az ágyból azonnal dideregni kezdtem, olyan hideg volt a lakásban. Aztán vettem egy forró zuhanyt, megmosakodtam. Kimentem a konyhába és ittam egy forró citromos, mézes teát. Igazán felmelegített, a lelkemnek is jót tett.

A kellemes ital után felöltöztem és elindultam, a buszmegállóra. A legjobb barátnom kint várt a kapu előtt. Még mindig sötét volt, nyirkos volt az idő, sűrűn szitált az eső, és hideg szellő kényszerített, hogy igazán apróra húzzam össze magam.

Ahogy közeledtünk, egy rémisztő alak állt a buszmegálló sarkánál. Egy utcai lámpa alatt pihent, keresztbe tett lábakkal. Ahogy a fény rávilágított bőrdzsekijére, olyan volt, minta ezer csillám cikázott volna rajta.

Elkápráztatott mégis megrémített ez a jelentéktelen kis pillanat.

Görcsbe rándult a gyomrom, ahogy tovább tanulmányoztam az idegent.

Feje lehajtva, kapucnia alól csak pár vizes hajtincs lógott ki. Ujjait gyűrűk díszítették, csuklóján egy fura szimbólum pihent, a bőrébe varrva.

Nadrágja szűk, olyan fekete mint az éjszaka. Bakancsa szinte a vádliáig nyúlt.

Egyre jobban esett az eső, és egyre érdekesebb volt ez az egész.

Ahogy közelebb léptem, borsózni kezdett a hátam...valami olyasmit éreztem, amit még soha.

És hirtelen rám nézett. Azt hittem azonnal a pokol bugyrába lök a pillantásával. De tévedtem. Szeme veszélyes volt, mégis megbízható.

Vonzó, mégis undorítóan magabiztos.

Kék szemei úgy hatoltak belém, mint egy injekciós tű az ember bőrébe.

Nem tudtam nem rá nézni, de megszólalni képtelen voltam.

Pár perccel később kecses keze megindult, és lassan a kapucnia után nyúlt.

Szőke, félhosszú haja már teljesen a szemében lógott....



Unatkozoom :) folytassam, vagy ne próbálkozzak? Béna vagyok 👍:D



2015. okt. 15. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Don Huánt láthattad :D Angyalt nem hiszem, mert őket nem lehet látni, max felhőkben ott én is látom őket, de persze valaki elhiszi valaki nem :)
2015. okt. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Good boy válasza:

írd tovább, engem érdekel :-)


angyalok néha felvehetnek emberi alakot. Like an angel in disguise :-)

2015. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!