Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek eddig milyen a...

Nesty kérdése:

Szerintetek eddig milyen a blogom? Milyen/ek: a szereplők, a képek, az oldal design-a, eddig a bemutatkozás/story.

Figyelt kérdés

Mondhatnátok még ötleteket, hogy mit tegyek bele meg hasonlók. A válaszokat előre is köszönöm ^^


Itt a blog linkje: [link]



2015. okt. 17. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

a továbbiakban miket szeretnétek írni? egy történetet,vagy a hétköznapjaitokat naplószerűen?vagy mi az elképzelésetek ezzel az oldallal kapcsolatban? nekem is volt kislány koromban ilyesmi oldalam,bár akkor még nálatok is fiatalabb voltam talán :) a címét azóta is tudom,és nem töröltem a weboldalt,meghagytam emléknek,hogy egyszer ilyet is csináltam :) ( www.mindenemah2o.mlap.hu ) szóval szerintem nagyon jó ötlet weboldalt működtetni,csak arra figyeljetek hogy ne adjatok ki magatokról fontosabb személyes információkat(pl hol laktok pontosan,telefonszámotokat stb) mert tudjátok ezt bárki elolvashatja! nagyoin szép kis oldalnak ígérkezik ez,remélem élvezeteket lelitek majd a szerkesztésében :)

19\N

2015. okt. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lunariana ***** válasza:
Esetleg, hogy ne csak egy naplorol szoljon irhatsz konyajanlokat, film/sorozatajanlokat. Ha szeretsz sutni-fozni akkor recepteket. Eldontod, hogy mi legyen a mellektema. Esetleg barkacsolas. Amikor elolvastam a bemutatkozodat, es lapoztam a tobbi fele egyszereruen nem illett ossze. Egy oldal alapjan meg nem tudok nyilatkozni.
2015. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egy történetnek készül (és nagy valóság alapja van)

Ez lesz a fő téma de majd talán ha a történethez fűződik leírok egy két receptet :DD de ez még nagyon nem biztos de nem rossz ötlet ;)

2015. okt. 17. 14:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Még jöhetnének kritikák...
2015. okt. 19. 17:54
 5/5 anonim válasza:

Szerintem egész jó :)

Ne rontsd el ajánlókkal, mert akkor már nem is ugyan az lesz a témája. Maradj meg az eredeti ötletnél, majd kialakul az :)

Sok szerencsét!

2015. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!