Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mitől olyan érdekesek ezek a...

Mitől olyan érdekesek ezek a Youtube-os videósok?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos dolgokat raknak fel.Mint pl.ez a Szalay Isti.Most,ha én is feltöltenék egy videót a Youtube-ra,hogy hogyan lubickolok a strandon a medencében vagy,hogy mit csinálok a suliban/munkahelyen akkor arra több ezren kiváncsian lennétek?

2015. okt. 17. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy igazán jó kérdés!

bennem is megfordult már ez ,de nálam "godlike"-al. Na ő szerintem semmi extrát nem nyújt ,csak mondja az átlagos dolgokat.

A víz 100C°-on forr. és erre a sok tini ,meg uhhhh mekkora arc ez a csávó. Azta rohadt én erre nem is gondoltam! Föl is iratkozok rá.

Úgyhogy én sem értem miért ,de gondolom a kinézettel lehet valami ,vagy azzal ,hogy a mai fiatalok elég elbaszottak és nem nagyon tudnak gondolkodni...(saját véleményt,stílust alkotni)

2015. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azokat a videósokat én sem értem. De van egy pár magyar csatorna, ahol jó dolgok vannak, amiket érdemes nézni, régen ilyen volt FanMadeMaker (van valami új csatornája egy haverjával, ezt már nem figyelem), gamingből TheVR és SneshiInoue, meg TirexiHD bár ő csak gameplayeket gyárt, nem tudtam sokáig, hogy magyar.
2015. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem nézek sok youtube videóst de mondjuk Istit pont igen. És nem az az érdekes a videóiban hogy lubickol a strandon vagy ilyesmi hanem mint ember nagyon szimpatikus. Azért mert te vagy akárki feltölt egy videót arról, hogy mit csinál pl a suliban még nem lesz nagy nézettsége ha nincs jó beszélőkéje hozzá. Komolyabb témában vagy poénkodósba is.
2015. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én valahol az első,és az utolsó véleményét tudnám ötvözni.

A mai tinik sajnos tényleg ilyen buták,és beszűkűltek,ezenkívűl annyira bekebelezi őket a számítógép és egyéb elektronikus eszközök világa,hogy nem mennek sehová,rosszabb esetbe antiszociálisak vagy szociális fóbiások lesznek.

A videósok etlag emberek,és ahogy a 3. válaszoló mondta a személyiségük,karakterük fogja meg őket,hogy miylen jófej,milyen jó barátok LENNÉNK ha kimozdulnánk a gép elől.De minek mozduljunk ki?(mondják a tinik)Ha személyével virtuális úton is tud szórakoztatni,képzeljük el hogy barátok vagyunk és kész!Nézzük azt mindennap hogy értelmetlen átlagos dolgokat csinál,hisz jófej,időnk meg van,barátunk viszont nincs,de minek?Itt vannak ezek a remek hétköznapi egyének,akik szórakoztatnak minket,minek mennénk bárhova is?!!!

Ez sajnos így van szerintem,legalább is egy-két.......akarom mondani 100-200 db komment,visszajelzés,és reakció ezt igazolja.

De ez csak egy vélemény.

2016. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!