Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Esetleg valaki még emlékszik...

Esetleg valaki még emlékszik erre a Cartoon Network-ös mániára?

Figyelt kérdés

Na most az lenne a helyzet, hogy eszembe jutott, hogy régen lehetett kapni Cartoon Network-ös tojást, de már hosszú évek óta még csak nem is hallottam róla, de a minap eszembe jutott, hogy ilyen aranyos kis Pindúr pandúros meg Dexteres kis bábucskák voltak benne... A húgom pedig most éli azt a korszakát, hogy megszállottan nézi az én régi kedvenceimet, és arra gondoltam, hogy meglepném néhány aprósággal, mert még csak 6 éves...

Esetleg be tudom valahol szerezni ezeket? Nem feltétlen a tojásra gondolok, mert azokat már úgy sem árulja senki, viszont azokat a kis bábukat szívesen megvenném... Esetleg valakinek meg van belőle néhány?... Vagy tudtok valakit akinek megvannak, de nem kell neki? Nekem fontos lenne... Fizetnék is érte.



2015. okt. 21. 09:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!