Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz ha...

Szerintetek nagyon rossz ha 15 évesen cigizek, iszok, és füvezek?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy 14 évesen kezdtem a cigivel nemsokra jött rá az alkohol, és mostanába a füvezésre is rászoktam (kb heti 1, vagy kétheti 1) Emellett a tanulmányi eredményeim nem rosszak 3-4 között mozgok... minden hétvégén megyek valahova de nem érzem hogy nekem rossz lenne.. nektek mi a véleményetek?

2015. okt. 22. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Évek múlva fogod majd érezni, szerintem nem kéne játszanod az egészségeddel. A füvezéssel nagy gond nincsen, attól max ellustulsz, kis mértékben az alkohol sem baj, de a cigizést szerintem abba kéne hagynod. Ezek nélkül is lehet élvezni az életet :)


22f

2015. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
És neked 15 évesen a 3-4-es átlag jó?
2015. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

- a 3-4 "között" egyáltalán nem számít "nem rossznak", elég gyatra.

- nagyon menő gyerek lehetsz, ha állandóan eljárkálsz, iszol és drogozol, de azért ahhoz még nem vagy elég nagy, hogy önállóan dönts az életedről, és inkább vadidegen emberek orra alá dörgölöd, hogy mit csinálsz. ki a francot érdekel? most sírni jöttél ide vagy menőzni azzal, hogy te vagy a "kihanemte"?

- a füvezés önmagában nem nagy gáz (persze ha lebuksz akkor lehetnek elég komoly jogi következményei), de azért elmondom neked, huszonéves fejjel azt látom, hogy az összes olyan ismerősöm, aki anno füvezett a középiskolában, most már valami sokkal durvábbat használ. kokain, heroin stb.

- miből van neked pénzed a cigire, fűre, alkoholra?

2015. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre h kezdtem napi 4 szállal de mostmár 15 szál a minimum napi szinten.. szóval vissza szeretnék venni. Szabadidőben szeretek sportolni sétálgatni haverokkal. Kicsit már most érzem hogy sokat köhögök és nem bírom annyira a futást meg ilyesmit hosszútávon. Az eredményemről meg annyit hogy én vagyok az egyik legjobb tanuló az osztályban.
2015. okt. 22. 17:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok menőzni vele csak a véleményeiteket szerettem volna meghallgatni nem kell nekem esni egyből... legutóbbi átlagom év végén 3,87 volt... A pénzem meg úgy van hogy szünetekben elmegyek dolgozni pénzért mindig valahova pár napra.
2015. okt. 22. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
A 3-4-es átlag akkor sem jó, ha a legjobb az osztályban... és aki azt mondja, hogy a füvezés nem káros, annak javaslok biosztankönyvet. És igen, nagyon rossz.
2015. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szándékozok továbbtanulni érettségire meg szerintem elég lesz ez a jegy...
2015. okt. 22. 19:00
 8/12 anonim válasza:

az én barátnőm 14évesen csinálja ezeket:( max nem ennyire sűrűn. Én is kipróbáltam már a cigit nekem tetszett és nem érzem azt hogy rá tudnék szokni de ha igen a leszokás fájdalmait is bevállalnám de csak érettségi előtt...habár én betegesen szeretem magam tönkretenni:( de ez az átlag pocsék. Ha már ez egyik oldalon elcseszed a másikon ne:)és a továbbtanulás nagyon fontos dolog ilyen életszemlével nem viszed sokra a jövőben. Próbálj másképp hozzá állni a dolgokhoz

Ui.: és amúgy ez a barátnőm kitűnő tanuló és sokat olvas tájékozott és értelmes csak hát most NAGYON KAMASZ

2015. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem az az elsőszámú célom hogy az érettségim meglegyen, mert utána beállnék a családi vállalkozásba szóval nem nagyon szándékozok továbbtanulni...
2015. okt. 24. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Most oszthatnám az észt a többi válaszolóval együtt hogy milyen szarok a jegyeid. De nem fogom mert a 3-mas a bizonyítványban közepesként van megnevezve, a négyes meg jóként... ;-;


A 'káros' szenvedélyeidről is hegyibeszélhetnék, hogy jajjjj nemár meg fogsz halni de én is rá vagyok függve mind a 3 felsorolt dologra xD


pacsiii

2016. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!