Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb megvenni,...

Melyiket érdemesebb megvenni, Wii U-t vagy 3DS-t? És Wii U-n mennek a Wii-re készült játékok (csak azért mert mindkét konzolja más)?

Figyelt kérdés
És tudtok linket küldeni, hogy hol tudom megvenni a legolcsóbban ezeket a konzolokat, és raktáron is van?

2015. okt. 26. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nehéz választás. De WiiU-n működnek a Wii játékot, hisz ez nyilvánvaló.
2015. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon sokban függ az ízlésedtől, én személyesen a 3DS-t részesítem előnyben. wii u-n futnak a wiis játékok, ahogy a DS-es játékok is futnak a 3DS-en.
2015. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisipoke ***** válasza:

Én is inkább összességében a 3DS-t ajánlanám, főleg összességében a 3DS, a DS, és a letölthető játékok miatt: nagyon-nagyon sok elképesztően jó cím van rá.


Ahogy előttem mondták, a Wii U-n mennek a Wii játékok is, és a Wii online letölthető játékait is el lehet érni, és ez is egy nagyon jó könyvtár, és nagyon megfontolandó, de ha muszáj lenne választanom, a 3DS-t mondanám.

2015. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!