Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van ilyen kép vagy rajz a...

Misa-chan55 kérdése:

Van ilyen kép vagy rajz a neten vagy esetleg valakinek?

Figyelt kérdés

Olyan amin a jo es a rossz mutatkozik meg de a gonosz rajtve marad. Azaz hogy mosolyog egy lany de az arnyeka valami gonoszsagot mutat. Koszonom elore is.

(U.i.: neten szinte mindenhogy beirtam de sehol nem volt ehhez hasonlo. Rajzhoz kellene)



2015. okt. 27. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem egyből ez a rajz ugrott be: [link] De azt hiszem, nem egészen ilyet keresel, szóval ne haragudj, de más nem jut eszembe. ><
2015. okt. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem egyből ez a rajz ugrott be: [link] De azt hiszem, nem egészen ilyet keresel, szóval ne haragudj, de más nem jut eszembe. :/
2015. okt. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Többször ment el, minimális változtatással, bocsánat.)
2015. okt. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jo, es tenyleg hasonlot keresek, csak ezt nem tudod papirra lerajzolni:) de azert koszi ment mindegyikre a zoldpacsi:3
2015. okt. 28. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy elképzelésed, ami viszonylag részletes. Ez így még egyedinek mondható, de amint keresel egy képet, hogy arról rajzold le, már csak másolás lesz, és elveszti azt a művészeti értéket, amit képviselt volna. Próbáld meg magadtól felvázolni a képet, magadtól lerajzolni. (De mondjuk nem várhatjuk el, hogy fejből enbert rajzolj, úgy arra nyugodtan rákereshetsz, meg más egyéb részletre is - de semmiképpen se egy egész képre. Abból nem tanulsz.)
2015. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
embert*
2015. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem veletlenul keresek ilyen kepet. Nem a rajztudasomat akarom fejleszteni. Nem talaltam ilyen kepet ezert kerdeztem itt meg, nem kell tul kombinalni, de azert kosz.
2015. okt. 30. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!