Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan növelhető a követőim...

Hogyan növelhető a követőim száma, ha nem vagyok népszerű instagramon?

Figyelt kérdés

Élőben sem és instagramon sem vagyok népszerű, de szeretnék követőket :)

Hogy lehetséges? :)tudtok tippeket adni?

Előre is köszönöm



2015. okt. 30. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

csinálj értékelhető képeket, ha elismerést akarsz.

ha csak népszerűnek AKARSZ TŰNNI, akkor meg van millió ilyen oldal, vagy írj minden képedhez 20-30 olyan hashtag-et, aminek semmi köze a képhez...de attól ugyanúgy nem leszel népszerű...

2015. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még nagyon új vagyok az instagram világban :)

Milyen oldalak vannak? :0

2015. okt. 31. 07:44
 3/4 anonim válasza:
Nekem is van instagrammom, igazából az elején össze-vissza bekövettem kb 100 embert (nem celebeket) és van pár normális aki vissza követ:) most 3hete instázom, és a követőim száma 300kb, akiket én követek 100kb. Ja,és az duplán segít ha naponta vagy 2naponta, szóval elég gyakran posztolsz, BÁRMIRŐL. Sok sikert:)
2015. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
Az internetes népszerűségi pontszámok csak virtuális dolgok, nem valódi értékek. Ilyeneket kár hajhászni, inkább keress valami értelmes tevékenységet magadnak, ne így virtuálisan próbáld megtámogatni az önértékelésedet.
2015. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!