Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van valakinek valami jó...

Van valakinek valami jó horror sztorija?

Figyelt kérdés
Halloween van és gondoltam csinálhatunk valami hangulatcsinálót. (Ezzel valami ijesztő sztorira gondoltam ami veletek történt meg vagy sem.)

2015. okt. 31. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

hát jövőre hátha jó lesz...

"képzeljétek el, h. azt hallottam, h. régen volt egy kislány és ez a lány minden délután az anyjával ment haza az iskolából és mindig elmentek egy játék bolt előtt.

egyik nap is elmentek a bolt előtt de a kislány meglátott egy 3-ast mutató babát. És addig könyörgött az anyjának míg végül meg nem vette.Haza értek a kislány játszott a babával a lenti játszószobában .Majd vacsoráztak és az alváshoz készülődtek. A lány már az ágyában volt és édesanyja is adott neki "jó éjt puszit" .Majd mikor már aludt arra ébredt fel h vmi zajt hall felül körbe néz sehol semmi...visszafekszik .Majd megint zajt hall de úgy érzi h. most közelebb lett volna a hang és ugyancsak körül néz de most sincs semmi.És ki gondolná megint hall vmit körbe néz.... ÉS A BABÁJA AZ ÁGYÁN VAN ÉS EGY KÉS VAN A KEZÉBEN ÉS A KÖVETKEZŐ PILLANATBAN LEVÁGTA A KISLÁNY FEJÉT.:OOOO o_O

és az anyukája reggel véresen talál rá a babával az ágyában DE ekkor már a baba csak 2-t mutatott........

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

2015. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!