Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kikapcsolódási lehetőségek...

Kikapcsolódási lehetőségek szempontjából milyen hely Gödöllő?

Figyelt kérdés

Kérlek részletesen fejtsétek ki és ne egyszavas válaszokat adjatok.


Kort is írjatok légyszi.


Köszönöm



2015. nov. 3. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz nem Gödöllőn lakom de elég közel, így sokszor volt utam Gödöllőn. A kastélyon kívül én semmi olyan érdekességet nem találtam amitől ki tudtam volna kapcsolódni. De a kastélyba érdemes elmenni az nagyon szép.
2015. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JulesTS válasza:
Szerintem jó hely (pedig én sem Gödöllői vagyok). Ott van a kastély és a kastély park, kisebb sétára tökéletes (amit ki lehet egészíteni a Hév túloldalán lévő Mária kerttel, vagy a kastéllyal szemben lévő parkkal). A kastély területén és a kastéllyal szembeni parkban időnként szokott lenni rendezvény (pl. vadász napok, kutyás rendezvény, szarvasgomba fesztivál, stb...). A Művészetek házában: kiállítások, színház, koncertek. Trafo Club-ban koncertek. Városi mozi (van 3D vetítés is, de aktív szemüveggel és az kicsit nehéz, ezért kényelmetlenebb, mint az egyszerű polárszűrős). Az Isaszeg felé vezető úton van a Gödöllői arborétum, amit szerintem kevesen ismernek (egy-két órás sétára az is tökéletes). Arra felé horgász tavak is vannak (engem annyira nem érdekel, de van akit igen...). Máriabesnyőn kegyhely. Kicsit távolabb: Domonyvölgyben strand, horgásztó, Lázár lovastanya, Szellő lovastanya. Szent István egyetem is szokott rendezvényeket tartani. Ha szeretsz kirándulni, akkor ott a Gödöllői dombság. A Gödöllői reptérről meg lehet menni sétarepülni.
2015. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!