Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Apám miért nem enged sehova? SOS

Anonymous0123 kérdése:

Apám miért nem enged sehova? SOS

Figyelt kérdés

Kiskorom óta annyira félt hogy az leirhatatlan.Amikor 6 éves voltam akkor a lakókocsiknál játszottam a cicákkal mert unatkoztam.És erre csak 7 óra volt nem sötétedett de ő már keresett és szivrohamot kapott.

Aztán 11-14 és fél éves koromig féltett de én nem mentem sehova mert nemvoltak barátaim.Most meg lettek és nem enged sehova mert nekik nem tetszik a társaságom hogy cigiznek meg isznak.Akkor a másik társaság sem tetszik neki.Az se tetszik neki ha fiúkkal haverkodok.Azt mondja hogy nem kéne hog ennyi barátaim legyenek és sz*rjam le őket.Ma rengeteg emberrel megbeszéltem hogy talizunk a diszkó előtt és lefújtam mert apám üvöltözött velem és most nagyon haragszanak rám.Ma az egyik fiú hozott nekem csokit de apám még nem is engedett el hozzá.A pasimhoz is csak 2 órára engedett el.Lehet azért mert nagyon lerontottam a jegyeim de már 1 hete megállás nélkül tanulok és múlt héten se voltam sehol de neki ez nem elég.

Próbáltam megbeszélni vele hogy hétköznap oké hogy nem megyek sehova de hétvégén igen és ő meg ordibált meg mondta hogy 1 héten max 1x mehetek el itthonról.

De engem tök sokan várnak..És igy nemjó.

Nyáron is alig engedett.Mert neki nem tetszett hogy minden egyes nap voltam valahol.Amúgy nagyon otthonülős tipus és zárkózott,buli és pia ellenes apám van.

De annyira félt hogy már megfújt engem.Nem enged egyszerűen sehova.Még a szomszédba se.

Volt hogy megtámadtak mert megakartak erőszakolni és azt is letojta magasról.

Neki az a lényeg hogy hónaponta max 1x elmék valahova az pont jó.

Kérlek szépen nagyon segitsetek mert én ezt már nembirom.Nem enged sehova.Nem birok várni még 4 évet mert addig meghalok.Csak 14 éves vagyok.Amikor 12 éves voltam még a hidra se engedett fel.

És irjátok le hogy miért ilyen brutálisan szigorú apám van.



2015. nov. 7. 20:23
 1/2 anonim válasza:
Mert nagyon fiatal vagy ahhoz hogy bulizni járj? :D Nem gondoltál még rá,hogy nem akar ilyen fiatalon elveszíteni? Nekem anyám volt ilyen és titkoltam hogy van barátom,mikor meg elmondtam annyit mondott hogy tudta és szivesen megismerné már..szerintem beszéld meg vele,mond el hogy te mit szeretnél és hallgasd meg hogy ő mit,kérd hogy ne ordibáljon,hanem nyugiba beszéljétek meg,mond el neked mi a véleményed és egyezzetek meg,kérd hogy esetleg hozzátok menjenek át a barátaid így szemmel tud tartani vagy hasonlók...de a diszkóhoz ahol drog,alkohol pia van és ha már majdnem megerőszakoltam akkor nem csodálom hogy ilyen..
2015. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

*megerőszakoltak

bocsi vannak hibák a gyorsírás miatt

2015. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!