Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SNAPCHAT! Miért jelzi ezt és...

SNAPCHAT! Miért jelzi ezt és miért nem látom? Tudomásom szerint a nevem alatti számok azt jelzik, hány story videom volt. Felvettem egy ismerősöt, ő is felvett engem és az ő képe alatt növekszik a szám, én mégsem látok tőle storyvideot. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Remélem érthető volt a kérdésem.

2015. nov. 9. 11:49
 1/3 anonim válasza:
Azok nem storyvideók, hanem a képek és videók által szerzett pontok. Ha kiraksz vagy privátban elküldesz egy képet vagy videót akkor kapsz.
2015. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem, de akkor se latom az ismerosom storyvideojat, es ha en privatba kuldok videot, nekem nem no az a szam. Pedig az illeto is felvett az ismerosei koze. Ezt nem ertem... ?!
2015. nov. 9. 18:46
 3/3 anonim válasza:
Egy képtől nem fog nőni a szám. És lehet, hogy neki úgy van beállítva, hogy ne lássa senki a videóját.
2015. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!