Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van van úgy hogy néha engem is cigizni piálni vagy olyan dolgokat csinálni amit másnapra megbánnák.De én ezt nem szeretném. Ezért néha nem is tudok azonosulni azokkal akikkel elmennék moziba vagy valahova (olyan barátok akikkel régen pl ezt csináltuk). Vannak másmilyen barátaim is akik egész nap a gépet nyomják nem akarnak sehova sem elmenni csak legfeljebb hozzánk.Ez a két véglet van és nem tudom mit kéne tennem.Mi lenne a helyes? esetleg a középút?


15/F



#tini #probléma #helytelen programok
2015. nov. 9. 22:09
 1/3 A kérdező kommentje:
elejéről kimaradt az *elhívnak
2015. nov. 9. 22:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat akkor, ha a mostaniakkal már nem vagy közös hullámhosszon. Nekem is volt ilyen nem egyszer, hogy olyan emberekkel váltak el az útjaink, akikkel jóban voltunk, vagy barátok voltunk. Van ilyen, nem gáz ez.
2015. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hegessz tortát. :)
2015. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!