Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tartalmaz az "videós...

Mit tartalmaz az "videós kezdőcsomag"?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. arra, hogy mivel lehet facecamot "felvenni"

milyen jó vágó-felvevőprogramok vannak stb....


Ha lehet írjatok le minden fontosat, mer szeretnék elkezdeni videózni, de fogalmam sincs, hogy kéne belekezdeni. Konkrétan semmit nem tudok róla.


Előre is köszönöm.



2015. nov. 15. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

megint egy ember, aki egy elcsépelt gémpléj csatornát akar összehozni letorrentezett játékokkal, amit letorrentezett sony vegas-szal vagy adobe premiere-el vág össze egyébként amatőr módon, mert nem ért hozzá.


aztán meg ha nem nézik meg, akkor ráhagyja, mert "hát úgy má nem éri meg...".


de szerintem ilyen "semmit nem tudok róla" hozzáállással az első videódat sem lennél képes profin megvágni, mert felrakod az említett 2 program valamelyikét, és elborzadsz, hogy úristen, ezzel mit kell csinálni?

2015. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell ezt.

Én el szeretnék kezdeni valami új dolgot, de te csak oltani tudsz.

Kössz de engem nem érdekel ez a negatív szar amit írtál.

Ha azt akartad elérni, hogy valami érzelmet (pl.:szégyenérzet) ki tudj váltani belőlem, hát nem sikerült.

Az ember azért jön ide, hogy segítséget kérjen, ehelyett elveszik a kedvét és porig alázzák.

Tudod mit? Most csak azért is el fogom kkezdeni, csak miattad.

Köszönöm.

2015. nov. 18. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

ha annyira foglalkozni szeretnél vele, akkor google-be is be tudnád írni...vagy majd ha nem jössz rá, hogy kell a videót megvágni, akkor írogatod ide a kérdéseket, hátha más megoldja helyetted?


ígyis elég hulladék van már fenn youtube-on...ha nem értessz magadtól semmihez, akkor felesleges egy milliomodik gémpléj csatorna...

úgyse fogja senki se nézni, ha nincs rajta semmi új és egyedi....vagy majd te is felnyalod a hajad, mint az ilyen szalay ricsi félék, és azzal fogsz vagánykodni?

2015. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!