Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti milyen bulit tartanátok...

Ti milyen bulit tartanátok kifejezetten egy jó bulinak? Mikor mondanátok azt. : "Én ide máskor is visszajönnék"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy jó hely, ahol mostanság bulikat szoktak tartani hétvégén, szombatonként. Fel akarom pezsdíteni a helyet, hogy több személy eljöjjön. Szükségem lenne pár ötletre. Ti mikor mondanátok azt, hogy "Ez egy jó buli"? Arra gondoltam, hogy valami jó téma kellene. Nyilván egy jó plakát, a hirdetés végett, és hogy több ember tudomást szerezzen róla. De a téma még mindig kérdéses.. Arra gondoltam, hogy belehetne osztani az időt. 21:00tól 22:00ig ---> Rave party zenék lehetnének, 22:00től 23:00ig ---> 2015 Popular zenék, 23:00tól 24:00ig ---> Hip-hop zenék és így tovább.. Vagy ez hülyeség lenne? Mivel lehetne még az embereket csalogatni? Ingyen belépő sorsolás már van. Esetleg még valami ötletetek van? Valami táncos lányok nem dobnák fel a helyet? A pasik biztos örülnének neki.. Vagy nem tudom.. SEGÍTSETEK!!!

2015. nov. 22. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy estére csak 1 téma kellene, pl: retro party, mikulás party. :D

De mondjuk csinálhatnál karaoke versenyt, a győztes kap 1 üveg italt.

2015. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam egy saját bulit, 100 db óriásplakátot ragasztottam ki egyetemekre, 3000 db szórólapot osztottam szét, hirdettem akkor még Myvipen, mégis csak 80 ember jött be. Ha nincs híre a helynek, a fiatalok a szokásos helyeikre fognak járni továbbra is.
2015. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!