Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez a tánc túl 'erotikus'...

Ez a tánc túl 'erotikus' szalagavatóra?

Figyelt kérdés

[link]


Nálunk nem szokás, hogy a keringők mellett minden osztály egy táncot előad és ennyi. Nincs megszabva, táncolhatnak csak a lányok, csak a fiúk, vagy akár vegyesen az évfolyamból is.

Én 10 éve táncolok, és az egész ötlet az én fejemből pattant ki, hogy pár barátnőmmel, vagy csajokkal az évfolyamról, akik benne lennének, valami szexi, csajos táncot adjunk elő.

Tök véletlenül találtam ezt a videót (bár jól jött, mert a táncoknál egy kikötés van, hogy filmzenére legyenek), de kb. azonnal beleszerettem. A lányoknak is tetszett, úgyhogy, kisebb változtatásokkal, de én ezt nagyon szeretném. Megmutattam a nővéremnek, ő viszont le akar róla beszélni, mert szerinte túl 'erotikus', nem szalagavatóra való, mit szólnának a tanárok, stb.

Nagyon eltökélt vagyok, szerintem ez még az ízléses kategóriában van (de ha már itt tartunk, pár fiú Magic Mike-ozni fog, az szerintem van ugyanilyen 'erotikus' :D), de kicsit beleültette a bogarat a fülembe..

Ti mit gondoltok erről, mi a véleményetek? (Nem hosszú videó :D)

Előre is köszi :)



2015. nov. 22. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
meghívsz a szalagavatódra? :$
2015. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elit gimnáziumban én nem forszíroznék egy ilyen táncot.
2015. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Hogy nem szakad ki a harisnyajuk???
2015. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 megmondo007 válasza:
szerintem ez sztipptíz bárba aló aogy a magi mike is, ilyen láb tárogatós akármiel inkább nem kéne próbálkozni,inkább alami szolidabbat aánlanék
2015. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Eléggé sztriptízbár hangulata van. Szerintem esélyes, hogy botrányba fulladna.
2015. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Óóó a Szürke öven árnyalata zene..


Szaladok is megnézni mégegyszer a filmet :D


Szerintem a nővérednek egyébként igaza van,ez túl erotikus ilyen helyre.


19/L

2015. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Szerintem ez a tánc nem szalagavatóra való, és a mozgáskoordinációja halkan megjegyezném, hogy nem is túl kreatív. Ha valami szenvedélyeset szeretnétek, én inkább a tangót ajánlanám, feltéve hogy találtok rá vállalkozó fiút, mert abban is rengeteg a rejtett erotikus utalás, ellenben nem zavarja a közízlést.


Gondolj bele, ezt a táncot anyukák, apukák, nagyszülők (esetleg dédszülők), kistesók előtt adnátok elő. Borítékolható lenne a botrány, és szerintem nem kellene ezzel sokkolni a nagyszüleiteket - még ha a szüleitek kissé "modernebb" gondolkodásúak is.


A szalagavató egy lépés a felnőtté váláshoz, elvégzitek a gimnáziumot, kiléptek a gyerekkorból. Ezzel a tánccal szerinted mit üzennétek, merre indultok az életben? Nem véletlen, hogy rengeteg gimnáziumban továbbra is a keringőt pártolják a hagyományokhoz híven. Attól még, mert a te gimnáziumod megengedőbb, szerintem ne rúgjatok fel minden szabályt - szerintem.

2015. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=xSsuxlHqYDQ


Ez inkább cukibb,majdnem odavaló :P

2015. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szalagavatóra való.


Még csak azt sem tudnám javasolni, hogy valamit "szelídítsetek" rajta, mert ennek pont az a lényege, hogy erotikus.

2015. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A Single Ladies nekem is megfordult a fejemben :)


Pont ezért írtam, hogy némi változtatással, mert ebben is találok jópár olyan dolgot, amit én nem szeretnék (eleve rövid, meg néhány részlet nem tetszik, térforma, ruhák, stb.). Még nagy a szerelem, de igyekszem majd úgy dönteni, hogy az mindenkinek jó legyen. (és akkor majd max. a fiúk ellopják a show-t az izmozással :D )

2015. nov. 22. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!