Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem rég költöztem fel Budapest...

Nem rég költöztem fel Budapestre, a XVI. kerületbe és kérnék egy kis segítséget. Tudnátok mondani néhány helyet ahová be lehetne ülni sörözgetni meg egyebek?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok jártas erre felé,de itthon megöl az unalom. Előre is köszi. :) 20/L

2015. nov. 25. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
16.kerületet nem ismerem. Menj be a belvárosba, ott van egy csomó hely.
2015. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,mennék én,de egyedül nem merem bevállalni. Nyuszi vagyok :D :)
2015. nov. 25. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:

De a 16-ban akkor nem vagy az? :D

Ha nem költöztem volna el Pestről, akkor most meginvitálnálak egy belvárosi sörözgetésre :D

2015. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mert itt tuti hazatalálok.:D micsoda kár. :/ :D az nem lett volna rossz :D
2015. nov. 25. 22:05
 5/5 anonim válasza:
Kicsit arrébb a XIV. kerületben a Nagy Lajos Király útja 203-nál van egy nagyon jó hely. Hangulatos retro stílus, jó áron vannak az italok és nem ez a belvárosi nyomorgás van, hogy leülni sem lehet. Mi haverokkal gyakran benézünk és amióta ki lett bővítve már kiülős rész is van, ami nyáron nagyon jó. Szóval csak ajánlani tudom!
2015. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!