Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Duolingo-ban angolul tanulta...

A Duolingo-ban angolul tanultam magyarul, de véletlenül átállítottam németre (és angolul vannak a kérdések)? Többi lent:

Figyelt kérdés

Szóval. Azt hittem, hogy az angol tanulása mellett, ki lehet próbálni más nyelveket is, és így beállítottam németre. Viszont kiderült, hogy egyszerre csak egy nyelvet tanulhatok, és nem tudom visszaállítani a német nyelvet angolra (a németben angolul vannak a kérdések, viszont az angolban magyarul, és rámférne egy jobb angoltudás)

Ha valaki tudja, hogy tudom visszaállítani angolra, kérlek írjon!! Köszönöm

13/L



2015. dec. 19. 13:14
 1/3 anonim válasza:
Én is tanultam a Doulingo-n,de nekem is adódott egy ilyen problémám.Nekem azt javasolták hogy töröljem le.Így vissza tudtam állítani az angolt.Szerintem csak így lehet.
2015. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült! Mashogy ahogy leirtad, de koszonom szepen💕
2015. dec. 19. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet váltani nyelvet, nem kell törölni hozzá.
2016. febr. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!