Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretném elindítani a youtube...

Szeretném elindítani a youtubecsatornám. Írnátok nekem pár youtube nevet?

Figyelt kérdés

Szeretném elindítani a youtube csatornámat, de nem tudom mi legyen a nevem.Hogy milyen videóim lesznek? Lesznek TAG videók, Vlog videók mindenféle témában, HAUL videók,Unboxing videók, kihívás videók, és néhány gameplay.

Előre is köszi a válaszaitokat.

15/L



2015. dec. 21. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
TucatCsatorna
2015. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első :D köszi az ötletet, én le is foglalom :D


meglátom a kommentet, és eszembejut, hogy a végén még komolyanvenné a kérdező, és beállítaná :D de nem, amúgy senki nem venné komolyan, kivéve én :D

2015. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jah, amúgy kérdésre válaszolva igen...minek akarsz te csatornát, ha még egy egyszerű nevet sem tudsz kitalálni magadnak? :D mi lesz a videókkal? majd azt is megkérdezed, hogy "milyen témájú videókat eröltessek magamra?" vagy majd te is ugyanazokról a bölcsességekről el kezdessz beszélni egy vlog videódban, mint az összes többi vlogger? :D mert akkor kár belekezdeni, azt már valaki kivesézte...:D


persze ha van valami nagyon különleges képességed, akkor belekezdhetsz, de így a leírtak alapján nem csinálnál semmi újat, csak utánoznád a többit...és aztán abbahagynád 2 hét múlva, mert a 10 barátnődön kívül, akiket facebook-on zaklattál, senki más nem nézte meg egy videódat se. :D

2015. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád a keresztneved,talán könnyebb lenne válaszolni ;)
2015. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Khm...kössz a kritikát, de nem ez volt a kérdés :) egyébként értek hozzá, már máskor is volt youtube csatornám, aminek nagyon jó volt a nézettsége, csakhogy ez egy más típusú csatorna lenne, más videókkal
2015. dec. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!