Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol lehet visszanézni a...

Hol lehet visszanézni a Cartoon Network régi műsorlistáját?

Figyelt kérdés

Sokat keresgéltem, de nem találtam mondjuk 2008. szeptember 5-re egy Cartoon Networkos műsort.

Alapból kevés oldalon van rajta a csatorna műsora, és amiket találtam, ott nem archiválják.

Olyan oldal kéne, ahol vissza tudom nézni, milyen műsorok mentek mondjuk 10 éve a Cartoon Networön.

Remélem, érthetően fogalmaztam, kérlek segítsetek!



2015. dec. 23. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem, világosan fogalmaztam, de nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen műsorok mentek, hanem arra, hogy egy adott napon milyen sorrendben következek a műsorok.
2016. febr. 29. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, így már más a leányzó fekvése.


[link]


Viszonylag hosszú keresgélés után ezt találtam. Nem teljes szerintem, de ennél jobbat nem leltem. (Jobb felső sarokban lehet az évek között lapozni, ha nem szúrnád ki egyből.)

2016. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt az oldalt én is ismerem, mondjuk ezt nem találtam meg. Annyi abökkenő, hogy magyarul keresem, arra vagyok valamiért kíváncsi:)
2016. márc. 1. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a magyar Cartoon Networkét több mint valószínű, hogy nem fogod megtalálni... de amúgy régen nálunk is az amerikai ment, emlékszem, hogy angolul ment minden mese. Aztán utána lett talán valami regionális, azon már volt néha magyarul is, de volt amikor valamilyen szláv nyelven/nyelveken beszéltek.
2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!