Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak karácsonykor,...

Mit csináljak karácsonykor, illetve az ünnepek alatt? (Egyedül vagyok, magányosan. ) 25/L

Figyelt kérdés

Anyagi lehetőségeim egyenlők a nullával. Szó szerint semennyi pénzem sincs, mivel amennyit kapok, az mind egy forintig a számlákra ment el. Gondoltam a hajléktalanoknak főzök vagy csinálok szendvicset, de 0Ft-ból nem tudok semmit venni, én is majd úgy kapok (ha kapok) ételt hogy legyen mit enni.

Lehetőségeimből kifolyólag megfelelő ruházatom sincs (így pl parkban ücsörgés kizárása), és egészségi állapotom is rossz, mivel a kezelést sem tudom kifizetni, így pl a túrázás is kizárva.


Van bármi ötletetek mit csinálhatnék az ünnepek alatt? (Teljesen egyedül vagyok, aki barátnőm van, ilyenkor nem ér rá.)


A normális válaszokat előre is köszönöm!

Áldott Ünnepeket!



2015. dec. 24. 13:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui: tudom, hogy másoknak sokkal rosszabb, nem sajnáltatom magam, egyébként körülményeimhez képest viszonylag "boldog " vagyok, csak gondoltam hátha lehetne jobb is az év hátralevő része :-)
2015. dec. 24. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom interneted van, akkor nézhetsz filmeket, ha leírod milyenek érdekelnek tudok ajánlani párat, pc-s játékokat ha szereted azok is lekötnek, nem is kell mindhez nagy gépigény. Nem tudom hogy érted hogy nincs megfelelő ruházatod, de üldögélni amúgy sem jó ilyenkor kint de pl sétálni azért érdemes kimenni, most nincs olyan nagyon hideg, esetleg éjféli mise?

Lehet otthon takarítani, pakolni, rendet tenni, átszortírozni a dolgaid, hallgass közben zenét, rádiót. Neten beszélgess másokkal chat oldalakon, fórumokon, akadnak mások is akik egyedül vannak. Olvasni is lehet ha van mit. Boldog Karácsonyt!

2015. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Séta, zene, még egy kis kaja-pia is akad. Érdekel?
2015. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csatlakozom a 2-es -hez esetleg még annyit ha beszélgetni szeretnél írj nyugodtan.
2015. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miből van a bevételed? Mihez értesz? Van munkád?


Az eredeti kérdésre. Ha budapesti vagy akkor esetleg ezt nézd meg, én nemrég találtam ezt a honlapot/helyet, de még nem voltam ott:

[link]

2015. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!