Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az hogy van hogy 2 facebookom...

Az hogy van hogy 2 facebookom van, az egyikken bejelöltem 1 illetöt és ránéztem az adatlapjáára már csak üzenetet jelez hogy küldhetek neki, a másikon amiről nem tud arról be is jelölhetem van ilyen funkció?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem letiltott én is igy vagyok vkinél..üzit irhatnék csak
2015. dec. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem letiltott én is igy vagyok vkinél..üzit irhatnék csak na meg jelenteni tiltani és megbökni lehet.
2015. dec. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak kettő? oh ismerek olyat aki 6-ot kezel egyszerre és mind a haton van vagy 1500 tök különböző ismerőse :) az észt megáll komolyan.

amúgy igen, akkor letiltott vagy speckó úgy állította be h a nevedet rátette a listára, így csak korlátozottan látod a dolgait.

2015. dec. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beállította, hogy csak olyan jelölheti, akivel van közös ismerőse. Gondolom az első esetben nincs ilyen, míg a másodiknál van.
2015. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, van ilyen funkció. ha egy ismerősnek jelölést elutasítassz, a facebook megkérdezi, hogy megtiltod-e, hogy a későbbiekben újra bejelölhessen.
2015. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!