Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy fiúnak táncolni...

Hogy lehet egy fiúnak táncolni egy buliban/disco-ban?

Figyelt kérdés
Tudom, ez már a sokadik ilyesmi kérdés, de úgy döntöttem, hogy néha-néha kimozdulok itthonról, eljárok bulizni. Csak van 1 kis gond: még soha nem próbáltam semmiféle diszkós táncot... Ti hogy szoktátok?Valamint... egy lánnyal hogy szoktatok táncolni? pl mögé álltok, és úgy?XD
2010. márc. 24. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
odamész hozzá és ha gondolod suttogd a fülébe h nagyon dögös vagy szivesen táncolnék veled és fogd meg a derekát vagyis a seggét...aztán a csaj mögött a zene ritmusára ugrándozz..de próbáld átvenni a csaj ritmusát akkor élvezni fogja...am miközbe az egyik kezeddel fogod a derekát(seggét), a másik kezeddel az ő kezét megfoghatod és ha jön a muzsika legjobb része akk emeld fel majd ha úgy gondolja a csaj megfordúl és lekap :D
2010. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ééééés ring a csípőőőőőő, ring a csíííííípőőőőőőőőőő
2010. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!