Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki és miért nézi a hazai...

Ki és miért nézi a hazai Youtube videósokat? Vloggereket?

Figyelt kérdés

Munkám miatt miatt figyeltem fel ezen hazai szubkultúra képviselőire,de egyszerűen siralmas amit láttam.


Miért nincs ötlet? Miért nincs eredetiség?


Egyedül a Viszkok lány videói közül bírtam végignézni 1-2-t,de azt is levett hangerővel,csak a csaj miatt.


Nem veszik észre,hogy egy-egy külföldi lány azzal is simán szerez 50-100.000 nézőt,hogy ül egy asztalnál és mezítláb játszik a lábujjaival. Persze ennek más a közönsége,de a klikk,a felíratkozók és a pénz a lényeg nem?



2015. dec. 29. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azért marhára nem csak a pénz a lényeg, én csak azt csinálom ami nekem tetszik és a legkevésbé sem érdekel, hányan nézik. Ha egyvalakinek bejön, amit csinálok, már megérte.
2015. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el van itt sok egyedi ötlet csak keresni kell! Nekem Cschannel a kedvencem, mindenképp nézd meg:)
2016. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem mindenkit nézek, nem is ismerek minden magyar videóst.


A csajos videók (smink, haj, főzés, ruhák) nem igazán érdekelnek - pedig lány vagyok -, ezért például Follow Annát, Viszkok Fruzsit nem nézem.


Akiket szeretek, másért szeretem.

- Az első, akit teljesen véletlen ismertem meg, Vidman. Animációkat készít, és sokat lehet rajta nevetni.

- CsChannel talán a kedvenc videósom, akiket ismerek, azok közül ő csinálja a legszínvonalasabb vidiket. Mindig keres valami érdekes témát, és arról beszél. Megvan a személyisége, egyénisége, elég karizmatikus srác, tényleg nagyon jól beszél, és sokat dolgozik a videókkal.

- UNFIELD... nos, nem is tudom, mit gondolok róla, meg miért követem, de egyes videóin tényleg szakadni lehet. Vannak Cleverbotos beszélgetései, "Kitalálom, mire használják a nők" videói (vagyis a tesójától kap egy rakat női cuccot, és ki kell találnia, mi az - pl. körömpolírozó, lábujjelválasztó, szempilla göndörítő, meg ilyen hülyeségek), csinál vlogokat.

- Dezső Bence (2Face). Ő is hasonló videókat csinál, mint Csebe99 (CsChannel, Csomor Balázs), de teljesen más személyiség. Ő is nagyon éretten tud gondolkodni, jó meglátása van a dolgokról.

- HollywoodNewsAgency (Szirmai). Őt tegnap ismertem meg, filmekről készít videókat, tud komoly lenni, de akár őrült is.


Ha valaki csak a feliratkozásokért meg a pénzért csinálja a youtube-ozást, az régen rossz. 2Face itt ki is fejti erről a véleményét:

https://www.youtube.com/watch?v=V3xJVqqlVyk

(Mintha Csebének is lett volna ilyen videója, de nem találom, vagy csak rosszul emlékszem.)

2016. máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nézz bele, hátha tetszik


ItsLondoncalling


Egy Kicsit Mindenhol

https://www.youtube.com/channel/UCTrKt2f0dhjJaNLP053D2uw

2017. febr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!