Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dancsó...

Mi a véleményetek Dancsó Péterről? Van esélyem hogy bekerülök az egyik gyakori kérdésekes videójába?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azzal a reménnyel írom hogy ismét rákeres magára, ha esetleg ezt látod akkor üzenem hogy te vagy a kedvenc youtbobosom LOL

2016. jan. 2. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy régen érdekes és szórakoztató videókat készített. Manapság meg csak arra megy ki az egész csatorna hogy a 8-14 évesek alacsony küszöbű gyenge humorát kielégítse, ami miatt rengeteg idősebb néző elpártolt tőle. Régen tényleg humoros volt, de ma már csak szánalmas bohóckodás meg ripacskodás amit csinál. Ez a véleményem.
2016. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mi lesz akkor ha bekerülsz? Itt csak "betűk" vagy.
2016. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
attól, hogy ezt gondolod még nem nyalhatod meg a fülét és nem, nem leszünk benne a következő GYK-s társkeresőjébe...:)
2016. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.
2016. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már egyszer bekerültem! :D
2016. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem értem, mikor fogják már fel (bár az első tökéletesen leírta a jelenlegi "keménymagot"), hogy nem fog úgysem csinálni újabb gyakoris videót...


annak, amit csinált, pont az volt a lényege, hogy senkinek nem szólt előre, ezért csak random felnézett ide, és rákeresett magára...az egy valós reakció videó volt, mondhatjuk így.


az már nem az, hogyha a sok nyomorult "dancsicska" itt teszi fel az eröltetettebbnél eröltetettebb kérdéseit, hogy "hátha majd bekerül".


pont ugyanezért nincs semmi értelme az ilyen kérdezz-felelek videóknak sem, mert eröltetett, hiszen előre kiírják, hogy hamarosan jön a videó, jöhetnek a kérdések...és akkor a sok hülye meg elcsépelt, szar poénokat odahány, és azt hiszi, ha bekerül, akkor ő most milyen rohadtul vicces lesz.


kérdezz-feleleknek is pont az lenne a lényege, hogy szépen, lassan itt-ott, videóknál kommentben összegyűlnek a normálisabb kérdések, azt összegezné, kiválogatná a tényleg jókat, és abból csinálna egy szórakoztató videót.


ezzel szemben pont fordítva van, ahogy az első írta, "alacsony küszöbű gyenge humor" igazából abban merül ki, hogy a nézők a saját f_szságaikon röhögnek, miközben azt a dancsó tök természetesen felolvassa, tehát ő semmit nem is tesz hozzá...ennyi erővel én is csinálhatnék egy olyan videót, hogy itt a humor kategóriában elkezdem olvasni a kérdéseket. és akkor még meg sem eröltetem magam, hogy valami poénosat mondjak, hiszen más már leírta kérdésben...

2016. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem vicces, de már unom a szakszerűen-szériát
2016. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!