Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább fanfiction...

Mi a legdurvább fanfiction amiről eddig hallottatok?

Figyelt kérdés
Dancsó Péter fanfiction, Gravity Falls Dipper & Mabel (testvérek), Harry és Dumbledore, de ami nálam végképp kiverte a biztosítékot az a Han Solo és Chewbacca fanfic volt.

2016. jan. 6. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neeeee! Van Dancsó fanfic? Át tudod küldeni a linkjét? Nagyon kíváncsivá tettél.

Kérdésedre válaszolva az én "kedvencem" a Voldemort/Harry párosítás, de Dipper/Mabelről is hallottam már (megjegyzem elég népszerű ámérikái testvéreinknél). Ja meg a Disney hercegnők femslashben is elég durvák.

2016. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] Egy barátnőm találta poénból elkezdtük olvasni, valami katasztrófa ahogy meg van írva. Az egész nagyon gagyi :DD
2016. jan. 7. 21:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy elvileg poénból írták a DP fanficet (de attól még rossz)
2016. jan. 7. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy Orbán Viktor és a szlovák miniszterelnök közti slash fic volt sztem a legelszálltabb alapötlet, de ez tudtommal végül nem lett publikálva. Meg egy Lucius Malfoy és Piton csillámfluff. De hát ízlések és pofonok. XD
2016. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég járatos vagyok a gay shippek és mindenféle bűnös fanfictionök világában, azt hiszem, a legfurább eddig a Putyin x Obama fanfiction volt, vagy a Hagrid x Dumbledore, de olvastam már Zs-kategóriás magyar celebekről is :D
2016. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

azért lett ilyen sz*r, mert viccből/unalomból lett elkezdve (értsétek úgy, a szerző akart dancsó fanfictiont olvasni, de nem talált sehol sem, ezért elkezdett írni egyet) és amúgy k**vára nagy időpazarlás volt, ennek ellenére kétszáz követője van a blognak amit máig nem értek

amúgy meg csak azért lett olyan kib**zotthosszú mert emberek anon és nem anon askokat küldtek a blognak hogy folytatva legyen

pont ezért mondja dancsó is a tumblrről hogy az internet lányvécéje

u.i: az egyetlen jó dolog abban a sz*r blogban az igénytelenül photoshopolt férfi nemi szervek kedves péter képeire

u.u.i: ha kedves péter ezt netalán olvasná: tyűbzdmeg, sajnálom ember

2016. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Basszus, ez komoly, hogy van Dancsó fanfic :D. Uramisten...


Én most így hirtelen nem is emlékszem konkrét agybeteg dologra, de van pár. Jó, mondjuk engem már az is kiakaszt, amikor egy kánon szerint hetero/meleg szereplőnek megváltoztatják a nemi identitását, szexuális orientációját egy fanficben, mert ez sztem egy elég durva meggyalázása a kánonnak :D.


Ami így hirtelen eszembe jut:

- Harry Potterből bármilyen tanár-diák fanfic (Harry vs. Piton és tsai)

- ami már "hivatalosított" retelling, de én fanficnek veszem: Gregory Maguire-től a Wicked. Óz, a csodák csodájás... és elég beteg... ha abban az univerzumban el tudtok képzelni mágikus drogos nighclubot, mert kb. olyanok voltak benne...

- Rómeó és Júlia, de úgy, hogy Rómeó Tybalttal, Benvolióval, Mercutióval...

- volt egy külföldi Harry Potter-fanfic... amiben nem is koncepció volt durva, hanem az egész körítés. Vmi kis buta tinédzser emo liba magáról írta meg Dracóról, és folyamatosan magáról posztolt be képeket, hogy hogy néz ki az "original character", meg maga a helyesírás is vmi okádék volt hozzá

2016. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!