Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani ötleteket?

Tudtok mondani ötleteket?

Figyelt kérdés

Kitaláltam valamit, csakmert nagyon unatkozom... Szóval kellene 6 db ötlet, amik ilyen extrémebbek és én csinálom magammal... És kicsit tartósak is de ne nagyon. Szóval mondjuk az egyik, hogy befestetem a hajam kékre... Ebből kéne lehetőleg még 5 darab, majd azt fogom csinálni hogy random embereket kérek, hogy mondjanak egy számot 1-6ig, és 100 embert megkérek majd, vagy 200-at vagy egyszerűen csak 1 hétig kérdezgetek, és a végeredményt (vagyis amelyik számúra a legtöbbet voksoltak látatlanban) azt megcsinálom, de nem vagyok túl kreatív és amúgy sem érdekes annyira a dolog, ha csak én találok ki magamnak :P


Amúgy 18 éves fiú vagyok, ehhez mérten jöhet bármi :D Ne túl durva, ne túl drága, vicces, ne izléstelen! és lehetőleg kb. egy hónapig tartható is.



2016. jan. 12. 16:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!