Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik legyünk farsangkor?

Mik legyünk farsangkor?

Figyelt kérdés
Szóval én egy általános iskolás kölykök vagyok és azt szeretném kérdezni h nincs e valakinek egy jó ötlete farsangra. Olyan kéne ami könnyen meg valósítható, de mégis nagyot szól. Táncolnunk kéne, de lehet egy két sor beszéd. Ne legyen túl jelmez igényes.

2016. jan. 12. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai általános iskolásoknak be se kell öltözniük semminek, alapból úgy öltöznek mint a bohócok.
2016. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Most akkor be kell öltözni vagy sem?
2016. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öltözz be páwa gyereknek.
2016. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pókember vagy valamit fess az arcodra
2016. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg ötletem van, de mi a kérdés?
2016. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iskola rabjai. Bejöttök sárga/ csíkos felsőben, vagy bármiben ami van mindenkinek és egységes, iskolatáska stb, és egy hosszú kötéllel egymás csuklójánál összekötitek egymást, legelöl megy az ofő fekete/sötétkék rendőrruhában. És akkor ti vagytok a rabok.

Mi ezt egyszer megcsináltuk, akkor jó buli volt! De ha bármilyen más jelmez mellett döntetek, az egységes ruha mindig feltűnő és jól néz ki ha táncos műsor lesz!


Ajánlom még a tengerészeket, pilótákat&stuardeseket, securityembereket stb.

2023. okt. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!