Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki (volt/van)...

Szerintetek ki (volt/van) Magyarország legjobb komikusa (nem stand up-os)?

Figyelt kérdés
Nem stand up humoristára gondolok, mint Hofi Géza, hanem olyan színészre, aki csak humoros szerepet játszik színházban/TV-ben, moziban. Mint pl. :Bajor Imre, Markos-Nádas duó, Alfonzó, Gálvölgyi, stb. Nem muszály, hogy még éljen.

2016. jan. 13. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
jaj, így is jó válaszolni, hogy nem indult még el a beszélgetés, de én imádom a koltay robit, a pogány juditot is szeretem, a főzőcskében folyott a könnyem, annyira szuperek voltak, de az a helyzet, hogy oly ritkán, mikor padlón vagyok épp és nincsen semmiféle szószék, amire ráállhatnék, csak úgy gondolatban se, szóval akkor vicceseket volna üdvözítő nézni, amikor sikerült, akkor mindig a woody és a lázár ervin gyerekkönyvei hoztak ki a gödörből, és volt, hogy alkalomadtán meg is szépültem tőle
2016. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!