Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vlogoljak vagy készítsek...

Vlogoljak vagy készítsek gameplayeket?

Figyelt kérdés
Nos van egy SJ-4000-em és nagyon szeretnék elkezedeni videózni de nem tudom hogy milyen videókat töltsek fel. Vlog vagy gameplay?

#videózás #Vlog/Gameplay
2016. jan. 19. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek videóznál, ha nincs témád?
2016. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos épp ezért tettem fel ezt a kérdést hogy vloghoz találjak ki témát vagy gamelayhoz.
2016. jan. 20. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem pl. biztos érdekelne egy DIY mikrohullámú sütő építése, amelynek elkészítéséről és anyagi vonzatáról készítesz vlogot. Érdekes lenne? Igen. Meg tudnád csinálni? Jó eséllyel nem.


Persze mondhatnék általános témákat, hogy vlogolj filmekről, nagy életbölcsességekről, csinálj gameplayt minecraft-ról, csak az meg már senkit sem fog érdekelni :)


Így már érted, hogy miért fontos, hogy te találd ki a témát?

2016. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudnék komolyan venni egy olyan embert aki gameplay videókat gyárt. (Ez a én véleményem. Nem kell egyet érteni vele.)


Inkább vlog.


Viszont!

A youtube így is tele van szeméttel.

Gondold át jó alaposan hogy te tudnál-e értékes tartalmat gyártani.

Ha csak unatkozol, akkor inkább semelyik.

19/L

2019. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!