Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

-(1 csomag)Korzár 100db, 2euro (petárda)

-(2 csomag)Pirát Pyroco 50db, 1euro (petárda, Szlovák Lidl)



#euró #petárda #Szlovákia #Petárdy #Korzár #Ldil
2016. jan. 23. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Pirát Pyroco mert gyújtószálas.Azért éri meg sokkal jobban mert amelyik gyújtószálas az teljesen biztonságos és igényesebb is.Én csak olyat veszek meg ami gyújtószálas pl explosive 1 2,black petard,.Illetve én jobban ajánlom a black petard strong vagy az explosive II terméket mert a kicsi zöldben csak 0,25 a black petard strong ban 0,5 még az explosive II ben már 2,5g ugyan az a minőségű hatóanyag van.
2016. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de melyik a hangosabb?
2016. jan. 24. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
A kis zöld rudak azok szinte mindenütt egyformák.A Pirát Pyroco meg a Korzár között nem fogsz teljesítményben különösebb különbséget látni.Amelyik gyújtószálas az mérföldekkel megbízhatóbb igényesebb és teljesen biztonságos is.Ha ütősebbet akarsz akkor vegyél 1g körűli hatóanyag tartalmú petárdát. 1g-os háromszögek triangl vagy a jaja fekete golyók meg amiket írtam előzőleg.1g és 0,25g között már látványos az eltérés.De már a 0,5g os is hangosabb, de 1g körűl igazán érezhető a dolog.Ezeket pyrotechnikustól tudod beszerezni legvalószínűben rendeléssel ha egyedi az igény.
2016. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Igen, Pyrotechnikustól tudja beszerezni, bármelyik webshopban beszerez, még akár 100+ g hatóanyag tartalmú "petárdát" is.
2016. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!