Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Erre tudnátok mondani valami...

Erre tudnátok mondani valami magyarázatot? ( többi lent-Honfoglalóról van szó )

Figyelt kérdés
Amikor szoktam honfoglalózni akkor általában szokott lenni valami chat ablak vagy micsoda hol az emberek játék közben tudnak egymással beszélgetni mert emlékszem amikor még régebben kis srác koromban játszottam vele akkor volt valami chat szoba is meg játék közbe is lehetett beszélgetni egymással illetve emberekkel és most amióta megújult a rendszer valahogy valamiért nem találom a chat részt az oldalon és játék közbe se , hogy ez most hogyan van arra is gondoltam , hogy lehet azért meg mivel még nem vagyok akkora szinten ezért még nem jelzi ki a rendszer .. Előre is köszönöm a válaszokat ..
2016. jan. 26. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
az új honfoglaló nagy sz*r. A régi jobb volt, a mostani kb az akkori kissrác korodnak tetszene, csak baromi nehezek a kérdések. Új kérdést hiába küldesz be, amit még talán mások is tudnak, mert lepontozzák. Szóval én régen nem jászok, nem is vágyom rá, de egyben nagyon sajnálom hogy a régit leselejtezték. Volt is belőle harc. A kérdésedre válaszolva, ne keresd azt a csetet, mert már nincs..
2016. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de szar és nem tudsz olyan oldalt ahol emberekkel tudok beszélni vagyis beszélgetni .. ? Valami chat oldal jó aztán lehet , hogy van az a chat.hu vagy mi a tököm mert az ismerős nekem mert hogyha jól emlékszem akkor még mintha régebben használtam volna azt az oldalt de viszont valami hozzá hasonlót nem tudsz vagy tudtok mondani / hogyha persze többen is olvassátok ezt illetve itt a kommentet / kommenteket és hát akkor előre is köszi ... mindenkinek vagy pedig olyan fajta oldal , ahol egyszerre játszani és beszélgetni is lehet a sakk.hu oldalt azt ismerem de hogyha viszont ti is ismernétek valami hasonló oldalt akkor azt azért megköszönném és előre is köszi ... illetve köszönöm szépen
2016. jan. 26. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!