Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem ilyen idézeteket...

Írnátok nekem ilyen idézeteket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
1hónapja szakítottunk a barátommal,mert nem akart felvállalni nagyon mások előtt,alig találkoztunk,pedig állítása szerint én vagyok/voltam neki az igazi,nagyon szeret/ett...de most nem ez a lényeg. tegnap megtudtam,hogy kapcsolatban van. Az lenne a kérdésem,hogy tudnátok-e nekem olyan verseket/idézeteket bemásolni esetleg ami kicsit odavágó,amiből egyből tudja,hogy neki szól. (Átvert csajok tartsunk össze) :D

2016. jan. 26. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy egy hasonlóval elfeledheted az elsőt, nagyon is tévedsz.
2016. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"De nem volt csók, mely mellettem marasszon,

elhívtak téged csábítóbb falak!


És lehet ősz, vagy lehet nyár... Az útak

bezárultak az elmenő megett.

Magaddal is örökre szakítottál,

mikor el tudtál hagyni engemet!..."


"Van valakije! De hisz tegnap még belém volt szerelmes! Tehát igaz, hogy a szerelem szívtelen, és szívről szívre száll."


Én ezt a kettőt raktam ki, amikor anno barátom megcsalt :P Azután letiltott xD

2016. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon jók :) még jöhetnek :D oh a "drágám" már azon is túl van,mármint,hogy kitörölt.. csak megszívta,mert vannak közös ismerőseink és ott ugyanúgy lá :D hiába törölt attól még ugyanúgy velem volt :D
2016. jan. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!