Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok ti hogy buliztok?

Fiúk, lányok ti hogy buliztok?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy ott lehet ismerkedni, de ahol én voltam ez egyáltalán nem így volt. Senki nem szólt senkihez, hangosan szólt a zene és mindenki magában táncolt. Akkor hogy lehet így megismerkedni bárkivel is egy buliban??

2016. febr. 1. 21:21
 1/2 anonim válasza:
Nem ismerek olyat, akinek zenés táncos helyen sikerült volna. Bár biztosan létezik ilyen is. Én inkább az italozó helyeket ajánlom. Például jobban szituált kocsmákat vagy koktél bárokat. Néha itt is üvölt a zene, de nem annyira vészes, mint mondjuk egy discoban ahová a DJ is füldugóval jár.
2016. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Diszkóba nem igazán járok, de nem egy osztálytársam ismerkedett meg ott a barátjával, szóval biztos van rá valami mód. Ahogy az első írta, inkább valami kocsma-félében, ott azért több az esély rá.

18l

2016. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!