Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok jó magyar Youtube-videó...

Tudtok jó magyar Youtube-videósokat írni nekem?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok kb. milyen típusú videói vannak (vlog, kritika, gameplay stb.)

2016. febr. 2. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

HollywoodNewsAgency - filmkritikák

AFK Légió - utazós (előbbi készíti)

GameDayIroda - gameplay (szintén előzőeké)


JustVidman - minedenféle(katasztrófális android alk., miért igyál pálinkát, stb.)

Videómánia - minden féle, főleg film kritika

CsChannel - vlog, stb.

2016. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, annyira magyar videós van már lassan mint égen a csillag. Viszont én szerintem kevés köztük az olyan aki tényleg értékelhető tartalmat töltene fel. Valamint legtöbbjük a 7-15 éves korosztályt mozgatja... Én személy szerint nem vagyok oda ezekért a "YouTube celebekért"..

De ha mondanom kéne párat akik tényleg szórakoztatóak és értékelhető tartalmuk van akkor azok ők:


- Hollywood Hírügynökség (filmkritika) - mondjuk sok kritikájával én nem értek egyet de attól független igényes

- JustVidMan (animációk, rövid ism. kisfilmek)

- TheVR (tech, gameplay)

2016. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hollywood newsagency, videománia régi videói, justvidman, cschannel

Amit még nem említettek viszont az a retroshock (régi filmek kiparodizálása egyrészt meg még sok más is nagyon jó!) Szefistudió (vlogok, gameplayek) fanmademaker (inkább régi videók tőle is, vlogok meg vicces videók)

2016. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kihagytam: jatekpartizant! Mostanában nem tölt fel videókat, de a régiek miatt alap ha még nem láttad. Gameplayek szar játékokon és szar filmek bemutatása. meg még egyéb vicces dolgok meg dumálós dolgok.
2016. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Thevr - passz, számomra nem jön át

Dancsó/Videómánia - elQrvult pár éve

Othwerworld - jójó...de kezd kicsit fura lenni

Szirmai úr (és Imi) csatornái - Gameday Iroda/HNA/AFK légió

Retroshock - igazi csemege

Vidman

Simon (arc nélküli manus) - sajnos már abbahagyta de néha felnézek nosztalgiázni

PamKutya - a zene paródiák beöjönnek tőlük

jatekpartizan - régi RPCJ sorozat még mindig örök

2016. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sokakat ismerek, de vannak akiket nem. Majd megnézem :)
2016. febr. 4. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!