Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudom hogy milliószor leírtáto...

Krisz9876 kérdése:

Tudom hogy milliószor leírtátok már, de megfelelőt sajnos nem találtam. Felelsz vagy merszhez tudnátok nagyon durva, perverz meréseket mondani? Olyanokat is légyszi, amit nem máson, hanem magadon kell megcsinálni, de perverz legyen!

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem mered letölni a gyatyád és a nemiszerved a melled lévú legközelebbi ember arcába noymni.


Nem mered lesmárolni a melleted lévő legközelebbi embert, majd durván ellökni magadtól és adni neki egy pofont.


Nem mered magadat 10 másodpercig az ismerőseid előtt izgatni odalennt.


Nem mersz belenyúlni a mellett lévő bugyijába, és izgatni őt máso kelőtt -h ellenkezik, akkor is meg kell próbálnod.


Mivel a testiség mások eltőt elgé nagy tabu sokaknál, de ezek még nem anynria durvák, hogy esetleg komoly gondot okozzanak, ezért "ajánlom ezeket".

2016. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem mered kiverni mások előtt, vagy ujjazni mások előtt.
2016. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem perverz, de merés.

Meztelenül lesétálni egy panelház lépcsőházában, kimenni az utcára, becsukni magad után az ajtót és megvárni amíg valaki beenged a házba...

Én megcsináltam.

2016. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1. Ilyeneket még tudnál mondani létszi?
2019. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!