Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A fame című musical hány...

A fame című musical hány felvonásból áll, illetve kb. milyen hosszú?

Figyelt kérdés
Majd áprilisban megyünk de szeretem hamarabb feltenni a kérdéseket. Előre köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 15. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia:) 2 felvonásból áll, kb. 2,5-3 óra hosszú lehet. Egyébként én is áprilisban megyek:)
2016. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na az tök jó! Te mikor? Én 27.-én. :)
2016. febr. 16. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 29. Ismered a társulatot, voltál már a színházban? Van valamilyen elképzelésed, hogy milyen szereposztással szeretnéd látni?:)
2016. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, elég sokszor voltam már az Operettszínházban :)

És a társulat tagjainak is tudom a nevét.

Nos ez így tök jó lenne:

Muri Enikő - Carmen

Veréb Tamás - Nick

Simon Panna - Serena

Gömöri András Máté - Jack

Kerényi Miklós Máté - José

Vágó Zsuzsi - Mabel


ezekre mondom, hogy nagyon jó lenne :)

Te milyen szereposztással szeretnéd majd látni? :)

2016. febr. 17. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkét szereposztás nagyon jó lehet:)


Én személy szerint Nick-ként nagyon megnézném Kocsis Dénest. Veréb Tamást már láttam Rómeóként, és most kíváncsi lennék Dénesre is egy előadásban, nagyon szeretem a hangját. Serenaként nem igazán tudom eldönteni, kit is szeretnék jobban látni: Imádom Jenes Kittit, Júliaként (is) fantasztikus, van egy színpadi bája, és a hangját is nagyon szeretem. Viszont Simon Pannát (Bogit) is nagyon szívesen megnézném ebben a szerepben, nagyon kedvelem őt is. Jack-ként már sajnos nincs lehetőségünk Szabó Dávidot elcsípni, ő eszméletlenül jól mozog, de ismételten, Gömöri András Mátét még nem láttam előadásban, ezért rá is nagyon kíváncsi lennék, sok pozitív visszajelzést hallottam, hogy nagyon odatette magát ebben a szerepben. Carmenként megnézném Muri Enikőt. Hallottam róla hideget is, meleget is, én a hangját szeretem, kíváncsi vagyok, hogy mint SZÍNÉSZnő, milyen lehet. Mabel-ként természetesen Vágó Zsuzsi, őt nagyon szeretem, profi színésznő. És persze José-ként természetesen Kerényi Miklós Máté. Ő nekem a személyes, kedvencem, nagyon imádom...:)


Előre is jó szórakozást az áprilisi előadáshoz, és bocsi, hogy regényt írtam!:D Egyébként milyen előadásokat láttál már az Operettben?

2016. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!