Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » East Fest kérdések (kezdő...

East Fest kérdések (kezdő fesztiválozó)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16éves lány vagyok és még soha nem voltam semmilyen fesztiválon, de idén az Eastfest nagyon mozgatja a fantaziam :) minden tapasztalat es jotanacs erdekel, de feltétel azert néhány kérdést, ami igy hirtelen beugrik..

Mit vigyek magammal?

Kaját, innivalót vihetek magammal vagy csak a helyszinen vasarolhatok?

A higienes viszonyok mennyire gazak egy ilyen fesztivalon?

Ha nem akarok luxusban fesztivalozni (Magyarul nem minden nap a legdrágább büfében kajálok stb.) akkor a berlet-árán kivul mekkora osszeget szoktak itt elverni az emberek?

Mikre figyeljek oda? :)

Elore is koszonom! :)

Ja es meg valami.. Telefon töltési lehetoseg? Esetleg tükör? (Bocsi nőből vagyok :D )



2016. febr. 20. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kialudtam a tegnapi buli fáradalmait, mindenre válaszolok privátban :D
2016. febr. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kosz xd
2016. febr. 21. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam először, de idén is megyek (már megvan a bérletem👌😁).

ételt lehet be vinni, piát viszint már nem. (Persze megvannak a praktikák: majonézes tubusban, meg hasonló ártalmatlannak tűnő dolgokban szokták becsempészni.) egyébként ki lehet menni a fesztivál területéről, mi végig ezt csináltuk. Odakint nyilván olcsóbb a pia, meg a kaja is.

Én 5000ft-ból kihúztam tavaly, de idén sokkal többet szándékozok vinni, mert abból a pénzből éppen kibírtam :D

Vigyél mindenképpen: törölközőt meg minden hasonló alap cuccokat, legalább egy váltó cipőt, egy pulcsit (ha hidegebb lenne az idő), zseblámpát, polifómokat (ha felfújhatós matracod nincs), valami bicskát, ha éppen olyan kaját ennétek, amihez kellene, nem romlandó ételek jól jönnek mindig :D, ha nem szereted, ha a körmöd beszakad, akkor köröncsipezt meg reszelőt, fürdőruhát, valami sapkát a reggeli nap ellen, plédet és egy kispárnát, ennyi jut most eszembe.

Amúgy ha nem akasz sátrazni (nagy hiba lenne) akkor a koliban is alhatsz (persze megvan az ára). De azért sokkal kényelmesebb is, tavaly a mi kemping részünkön egy hülye csaj elkezdett 6-tól kb 8-9-ig olyanokat kiáltozni, hogy kelés van... Szóval a sokági alvás nem mindig jön össze. Amúgy annyira nem vésze a higénia se, ha odafigyelsz te is rá (papucsban zuhanyzol), szóval szerintem rendben van. :)

És amire fontos figyelni: jo helyen verj sátrat, lehetőleg ismerős arcok mellett, vagy csak szimplán szimpatikus emberek között. Meg a sátrad alól mindenképpen tüntesd el a botokat, köveket, göröngyöket!

Ennyi jutott most eszembe, kissé zavaros lett, de azért remélem hasznos volt! ;)

Majd találkozunk, addig is Gerappaaa!

19L

2016. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Izabell12 válasza:
Sziasztok! Telefont lehet valahol tölteni?😃
2017. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!