Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton Soundra szeretnek...

Balaton Soundra szeretnek menni a nyaron (16eves lany) HOgyan gyozzem meg a szuleimet? Ti voltatok ennyi evesen fesztivalozni? Mik a tapasztalatok nagyon zsufolt, sok a lokdosodes?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a mai magyar fesztiválok közül a Sound a legalja. A legkisebb probléma a zsúfoltság vagy a lökdösődés, ott sokkal nagyobb gondok vannak és teljesen más veszélyeknek vagy kitéve (ami persze más fesztiválon is előfordulhat, de kisebb arányban).
2016. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Pénzed van rá? Mert ha nem engednek, lehet azért is nem, mert nem nagyon van rá keret. Egy ilyen fesztivál 100ezer forintból jön ki kb.

De nem tudom milyen anyagi helyzetben vagytok, ezért ez egy opció.

Én 18 leszek idén nyáron és még nem voltam fesztiválon. Járok bulizni elég sűrűn, meg van jó társaságom, de 16 évesen nemhiszem hogy engem elengedtek volna. Pedig az én szüleim halál lazák buli téren.

Mit mondanak a szüleid miért nem?

2016. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!