Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Joint okozta szemvörösség ellen?

Joint okozta szemvörösség ellen?

Figyelt kérdés

Próbáltam visine classicot, de az sem oldotta meg teljesen csak enyhített rajta, ha előtte vagy utána nem sokkal cseppentettem, persze ha mozgásba vagyok nem nagyon megoldható. Egy ideje fogyasztó vagyok, általában nyugis helyeken megoldom hétvégente, de ha mégis mozognom kell valamerre, egy laza cigi után, a szemeimről ítélve elböktem vagy 1 pakkot ...

Valakinek egyéb alternatíva bevált?



2016. febr. 22. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy idő után elmúlik.

Vagy fogyassz sok c-vitaminos cuccot, pl. narancslét. Ha hideg, akkor még jól is esik.

2016. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az évek során én azt tanultam, hogy a fű nem látszik annyira az emberen, mint ahogy hiszi. Általában. Szóval szerintem egyszerűen ne törődj vele. Ha tudod kontrolálni magad, a kutyát sem érdekel, hogy vörösebb a szemed, ha meg valaki rákérdez, kialvatlan vagy, ennyi.
2016. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!